Hakkımızda

Dünyanın denetimine talipli, danışmanlık hizmetleri alanında yurt içi ve yurt dışında "Güvenilir, İtibarlı ve Referans" kabul edilecek "Profesyonel Bir Takım" kuruyoruz...

Profesyonelliğimiz gereği, LEO 'nun yapı taşlarını oluşturan 3 temel ilkemiz;

Güvenilirlik

"Şeffaflık" çerçevesinde tüm işlemler ve raporlamalar sizlere özgü olup, özenle hazırlanmaktadır. Hazırlanan tüm raporlar sunum öncesi denetlenmekte olup olası muhtemel tüm yanlışların önlenmesi amaçlanmaktadır.  Takdir edersiniz ki; "İtimat, Denetime Mani Değildir."

İtibar

İşin ciddiyetini bilen ve aldığı sorumluluğun farkında olan LEO, "Saygınlık" çerçevesinde her hareketimizin sizlere değer ve itibar katmasını temenni ediyoruz.

Referans

Bizimle çalışan firmalar güven içerisinde ticari hayatlarına yön verecek ve sağlıklı karar alacaklardır. Marka olmak isteyen, kurumsallaşmak isteyen, mevcut markasına değer katmak isteyen, holding kurmak isteyen, borsaya girmek isteyen, uluslararası oyuncu olmak isteyenlerin şirket doktorudur Leo.

Bizim işimiz uzun vadeli olup, kendimize özgü takımlarımız ile sistemli bir şekilde ve istikrarlı bir büyüme hedefindeyiz. Müşterilerimizin de LEO danışmanlığında büyümelerine katkı sağlamak ve mevcut durumlarına değer katmak istiyoruz.