Hakkımızda

Dünyanın denetimine talipli, danışmanlık hizmetleri alanında yurt içi ve yurt dışında "Güvenilir, İtibarlı ve Referans" kabul edilecek "Profesyonel Bir Takım" kuruyoruz...

Profesyonelliğimiz gereği, LEO 'nun yapı taşlarını oluşturan 3 temel ilkemiz;

1. Güvenilirlik

"Şeffaflık" çerçevesinde tüm işlemler ve raporlamalar sizlere özgü olup, özenle hazırlanmaktadır. Hazırlanan tüm raporlar sunum öncesi denetlenmekte olup olası muhtemel tüm yanlışların önlenmesi amaçlanmaktadır.  Takdir edersiniz ki; "İtimat, Denetime Mani Değildir."

2. İtibar

İşin ciddiyetini bilen ve aldığı sorumluluğun farkında olan LEO, "Saygınlık" çerçevesinde her hareketimizin sizlere değer ve itibar katmasını temenni ediyoruz.

3. Referans

Bizimle çalışan firmalar güven içerisinde ticari hayatlarına yön verecek ve sağlıklı karar alacaklardır. Marka olmak isteyen, kurumsallaşmak isteyen, mevcut markasına değer katmak isteyen, holding kurmak isteyen, borsaya girmek isteyen, uluslararası oyuncu olmak isteyenlerin şirket doktorudur Leo.

Bizim işimiz uzun vadeli olup, kendimize özgü takımlarımız ile sistemli bir şekilde ve istikrarlı bir büyüme hedefindeyiz. Müşterilerimizin de LEO danışmanlığında büyümelerine katkı sağlamak ve mevcut durumlarına değer katmak istiyoruz. Aslında bizim işimiz "Bilgi Yönetimi" olup takdir edersiniz ki "Bilginin İadesi Yoktur." ve bir firma açısından gitmek istediği rota bilgisi çok önemlidir. Rotası belli olmayan geminin büyük ya da küçük olması bir şey ifade etmeyeceği için (gemi büyüklüğünü, finansal/kurumsal büyüklük olarak düşünebilirsiniz.) rota bilgisi, bir kaptan için çok önemli olup, Leo takım kaptanı olarak sizlerin uzun vadeli referansı olmak isteriz.

Rotamız

LEO ile uzun bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?  

Takım Oyununu benimseyen LEO 'nun kurucusu ve takım kaptanı Cem Karaca başarı için basit bir formül ifade ediyor;

X + Y + Z = Ortak Akıl + Ortak Hareket + Ortak Yönetim = Ortak Başarı

(Formül deki; X = X Kuşağı, Y = Y Kuşağı, Z = Z Kuşağı 'nı ifade etmektedir.)

Lider - Eğitim - Ortaklık

Alanında lider olmayı hedefleyen LEO, mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini sürekli tetikleyen bir yapıya sahiptir. Düzenli bir şekilde yapılan organizasyolar ile beyin fırtınası yapılarak takım ruhunu canlı tutmaktadır.​​ 

LEO felsefesinin özünde; samimiyet, paylaşımcı ve idealist bir yapı vardır.

LEO; kendi alanında bir dünya markası aday adayı...

#BigFive Neden Olmasın...!?