top of page

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Şirket Doktoru olarak önce sizleri dinliyor ve talepleriniz, varsa mevcut şikayetleriniz doğrultusunda teşhislerimizi yapıyoruz. Sonra size özgü danışmanlık hizmetlerimizi bir reçete gibi sunuyor ve aylık firmanızın nabzını tutuyoruz. Ayrıca "Sözleşme Yönetimi" çok önemli olup bu konuda tüm sözleşmeleriniz Leo tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanıyor ve sizlere sadece imza atmak kalıyor.

1. Kurumsal Yönetim
1. Kurumsal Yönetim
press to zoom
Mevcut firmanızın ya da kurmak istediğiniz firmaya özgü çalışmalar yaparak hazırlanan rapor doğrultusunda kurumsal kimliğinize katkı sağlıyoruz.
 
Firmanıza özgün hazırlanan check up raporu ile tespitlerimizi ve önerilerimizi belirterek sizlerin sağlıklı karar vermesine aracılık ediyoruz.
2. Muhasebe, Vergi ve SGK Yönetimi
2. Muhasebe, Vergi ve SGK Yönetimi
press to zoom
Muhasebe, finans ve iç kontrol sisteminizi kuruyor ve ilgili yasal mevzuat çerçevesinde çalışmalarımızı yapıyoruz.
Aylık raporlamalar ile sizlere şirketinizin mevcut durumunu sunuyor ve sağlıklı karar almanız için tavsiyelerde bulunuyoruz.
 
3. Denetim ve Finansal Yönetim
3. Denetim ve Finansal Yönetim
press to zoom
Firmanızın mevcut durumunu denetliyor ve tespitlerimiz doğrultusunda yapılması gerekenler konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.
 
Finansal analiz ile sektörel gelişiminizi, kredibilitenizi değerlendiriyor ve hazırlanan raporları sizlere sunuyoruz.  
4. Dış Ticaret Yönetimi
4. Dış Ticaret Yönetimi
press to zoom
Dış ticaret işlemlerinizin sağlıklı ilerlemesi için ilgili yasal mevzuat gereğince ithalat, ihracat sisteminizi kuruyoruz.
KDV iadesi başta olmak üzere vergi yönetiminizi yapıyoruz. Teşvikler hakkında hazırlanan rapor doğrultusunda sizlerin sağlıklı karar vermesine aracılık ediyoruz.
5. Yatırım ve Ar-Ge Yönetimi
5. Yatırım ve Ar-Ge Yönetimi
press to zoom
Yatırım teşvikleri başta olmak üzere sektörel gelişimize yönelik ve başka sektörlere yatırımlarınızı gerçekleştirmek üzere raporlar hazırlıyoruz.
Sağlıklı büyümeniz için "doğru zamanda, doğru yatırım" kararı vermenize aracılık ediyoruz.
6. Marka Yönetimi
6. Marka Yönetimi
press to zoom
Mevcut markanıza ve oluşturmak istediğiniz markanıza yönelik hazırlanan raporları bilgilerinize sunuyoruz.
Markanızın tescil işlemleri için Türk Patent ve Marka Kurumu süreçlerinizi sizin adınıza yönetiyoruz.
7. Halka Arz ve Borsa Yönetimi
7. Halka Arz ve Borsa Yönetimi
press to zoom
Firmanızın halka arz edilmesi ve borsa da hisselerinizin işlem görmesi için gerekli ön çalışmaları yapıyoruz.
Sermaye Piyasası Kurumu tarafından yetkilendirilen firmalar ile sizin adınıza işbirliği yaparak fizibilite raporunu bilgilerinize sunuyoruz.
ÜCRET POLİTİKAMIZ
 
Kalite Standartlarımız Gereği Önce Ücret, Sonra Hizmettir.
Takdir edersiniz ki "Bilginin İadesi Yoktur."
1) Her bir danışmanlık hizmetimiz ayrı ayrı ücretlendirilmektedir. 
2) Her yıl maliye bakanlığı tarafından, Aralık ayında görüşülüp karara bağlandıktan sonra Ocak ayından itibaren 1 yıl geçerli olacak “Asgari Ücret Tarifesi” yayınlanmaktadır. Tüm sözleşmelerimiz TÜRMOB kanalı ile E-Birlik üzerinden yapılmakta ve Maliye Bakanlığına online bildirilmektedir. Bu doğrultuda ücret politikamız asgari ücret tarifesine göre en alt tutardan başlamakta olup işin türüne göre "Tecrübe ve Bilgi" farkı ilave edilip üst sınır belirlenmektedir.
 
  • Asgari Ücret Tarifesine ulaşmak için;
2022 Yılı Asgari Ücret Tarifesi
3) Ön görüşmelerimiz misafir ağırlama, ön tanışma olduğundan ücretsiz olup, ön görüşme de ihtiyacınızı tespit ettikten sonra sizin için hazırlanan teklife göre aylık ücretlendirme yapıyoruz.
 
4) Her yıl Ocak ayında yeni yıla ait 1 yıllık sözleşme yapılmaktadır.
5) İş yükünüze göre, E-defter kapsamında olmanıza göre, çalışan personel sayınıza göre, net satışlarınıza göre, ücret politikamız değişmekte olup ona göre sözleşme yapılmaktadır ve fiyat teklifi verilmektedir.
bottom of page