top of page

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Şirket Doktoru olarak önce sizleri dinliyor ve talepleriniz, varsa mevcut şikayetleriniz doğrultusunda teşhislerimizi yapıyoruz. Sonra size özgü danışmanlık hizmetlerimizi bir reçete gibi sunuyor ve aylık firmanızın nabzını tutuyoruz. Ayrıca "Sözleşme Yönetimi" çok önemli olup bu konuda tüm sözleşmeleriniz Leo tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanıyor ve sizlere sadece imza atmak kalıyor.

Mevcut firmanızın ya da kurmak istediğiniz firmaya özgü çalışmalar yaparak hazırlanan rapor doğrultusunda kurumsal kimliğinize katkı sağlıyoruz.
 
Firmanıza özgün hazırlanan check up raporu ile tespitlerimizi ve önerilerimizi belirterek sizlerin sağlıklı/doğru karar vermesine aracılık ediyoruz.
Muhasebe, finans, insan kaynakları, iç kontrol ve denetim ve ihale departmanlarınızı/sisteminizi kuruyor ve ilgili yasal mevzuat çerçevesinde çalışmalarımızı yapıyoruz.

Aylık raporlamalar ile sizlere şirketinizin mevcut durumunu sunuyor ve sağlıklı/doğru karar almanız için tavsiyelerde bulunuyoruz.
 
Firmanızın mevcut durumunu denetliyor ve tespitlerimiz doğrultusunda yapılması gerekenler konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.
 
Finansal analiz ile sektörel gelişiminizi, kredibilitenizi değerlendiriyor ve hazırlanan raporları sizlere sunuyoruz.  
Dış ticaret işlemlerinizin sağlıklı ilerlemesi için ilgili yasal mevzuat gereğince ithalat, ihracat sisteminizi kuruyoruz. Aynı zamanda ihale mevzuatı gereği ihalelere katılım için ihale alt yapı sisteminizi kuruyoruz.

KDV iadesi başta olmak üzere vergi yönetiminizi yapıyoruz. 
Yatırım teşvikleri başta olmak üzere sektörel gelişimize yönelik ve başka sektörlere yatırımlarınızı gerçekleştirmek üzere fizibilite raporları hazırlıyoruz.

Sağlıklı büyümeniz için "doğru zamanda, doğru yatırım" kararı vermenize aracılık ediyoruz.
Mevcut markanıza ve oluşturmak istediğiniz markanıza yönelik hazırlanan raporları bilgilerinize sunuyoruz.
Markanızın tescil işlemleri için Türk Patent ve Marka Kurumu süreçlerinizi sizin adınıza yönetiyoruz.
Firmanızın halka arz edilmesi ve borsa da hisselerinizin işlem görmesi için gerekli ön çalışmaları yapıyoruz.
Sermaye Piyasası Kurumu tarafından yetkilendirilen firmalar ile sizin adınıza işbirliği yaparak fizibilite raporunu bilgilerinize sunuyoruz.
ÜCRET POLİTİKAMIZ
 
Kalite Standartlarımız Gereği Önce Ücret, Sonra Hizmettir.
Takdir edersiniz ki "Bilginin İadesi Yoktur."
1) Her bir danışmanlık hizmetimiz ayrı ayrı ücretlendirilmektedir. 
2) Her yıl maliye bakanlığı tarafından, Aralık ayında görüşülüp karara bağlandıktan sonra Ocak ayından itibaren 1 yıl geçerli olacak “Asgari Ücret Tarifesi” yayınlanmaktadır. Tüm sözleşmelerimiz TÜRMOB kanalı ile E-Birlik üzerinden yapılmakta ve Maliye Bakanlığına online bildirilmektedir. Bu doğrultuda ücret politikamız asgari ücret tarifesine göre en alt tutardan başlamakta olup işin türüne göre "Tecrübe ve Bilgi" farkı ilave edilip üst sınır belirlenmektedir.
 
  • Asgari Ücret Tarifesine ulaşmak için;
Asgari Ücret Tarifesi
3) Ön görüşmelerimiz misafir ağırlama, ön tanışma olduğundan ücretsiz olup, ön görüşme de ihtiyacınızı tespit ettikten sonra sizin için hazırlanan teklife göre aylık ücretlendirme yapıyoruz.
 
4) Her yıl Ocak ayında yeni yıla ait 1 yıllık sözleşme yapılmaktadır.
5) İş yükünüze göre, E-defter kapsamında olmanıza göre, çalışan personel sayınıza göre, net satışlarınıza göre, ücret politikamız değişmekte olup ona göre fiyat teklifi verilmektedir ve sözleşme yapılmaktadır.
bottom of page